U TF pracují

https://www.youtube.com/watch?v=HJ38SWP6KWo

Tak se mi ta poušť na konci zdá hezčí než zimní USSR :-)

1 Thoughts on “U TF pracují

  1. 2/JG26_Achileus on 26. 8. 2016 at 20:35 said:

    vypada to dobre